Ponad 1000 firm odwiedzających podczas Dni Otwartych Wienkra & AUX.

Ponad 1000 firm odwiedzających podczas Dni Otwartych Wienkra & AUX.

04 listopada 2022 r. Kolejna edycja Dni Otwartych Wienkra & AUX dobiegła końca. Przypomnimy, że cały październik upłynął nam na inspirujących spotkaniach z naszymi Partnerami.
Czytaj więcej
Poznajcie największe zalety klimatyzatorów AUX Q-Smart Premium

Poznajcie największe zalety klimatyzatorów AUX Q−Smart Premium

02 listopada 2022 r. Klimatyzatory pokojowe AUX Q-Smart Premium to nowość 2022, która zdążyła już zdobyć zaufanie instalatorów oraz zachwyciła inwestorów. Jest to wyjątkowa linia, która charakteryzuje się wysublimowanym designem oraz zachwyca bogactwem funkcji. Nowa seria Q-Smart Premium to kompletny i energooszczędny system zarówno do chłodzenia jak i efektywnego ogrzewania pomieszczeń.
Czytaj więcej
Systemy klimatyzacji ARV6

Systemy klimatyzacji ARV6

07 października 2022 r. Systemy klimatyzacji AUX ARV to nowoczesne i energooszczędne rozwiązanie, które zostało zaprojektowane z myślą o obiektach komercyjnych takich jak: biurowce, hotele czy lokale usługowo-handlowe. Bogaty wachlarz jednostek wewnętrznych oraz modułów zewnętrznych umożliwiających tworzenie układów o mocy do 246kW stwarzają dużo możliwości projektowych nawet w przypadku wymagających instalacji.
Czytaj więcej
Kolejna edycja Dni Otwartych – Wienkra & AUX już w październiku!

Kolejna edycja Dni Otwartych – Wienkra & AUX już w październiku!

03 października 2022 r. Z wielką przyjemnością informujemy, że już po raz kolejny w październiku organizujemy specjalny event dla naszych Partnerów biznesowych – Dni Otwarte, które odbędą się kolejno w naszych siedzibach w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie. Serdecznie zapraszamy wszystkie firmy instalacyjne działające w branży HVACR na to wyjątkowe wydarzenie.
Czytaj więcej
Pompa AUX z pozytywną oceną trafiła na Listę Zielonych Urządzeń i Materiałów!

Pompa AUX z pozytywną oceną trafiła na Listę Zielonych Urządzeń i Materiałów!

22 września 2022 r. Miło nam poinformować, że pompa ciepła AUX uzyskała pozytywną opinię i trafiła na Listę Zielonych Urządzeń i Materiałów.
Czytaj więcej

Pompa ciepła AUX – ekologiczny i energooszczędny system grzewczy dla Twojego domu!

05 września 2022 r. Powietrzne pompy ciepła od kilku lat przeżywają swój renesans i obecnie są najpopularniejszym i najchętniej wybieranym systemem ogrzewania domów, o czym świadczy fakt, od 2011 r. liczba sprzedanych pomp ciepła typu powietrze/woda w Polsce wzrosła do 2021 r. ponad 50-krotnie, a od 2017 roku – 10-krotnie. Z kolei sprzedaż pomp ciepła w UE w 2021 r. wyniosła 2 miliony sztuk i wszelkie prognozy szacują, że na przestrzeni kolejnych trzech lat udział pomp ciepła będzie stanowił aż 50% rynku urządzeń grzewczych. (źródło:...
Czytaj więcej
Czy widzieliście już nasz cennik promocyjny AUX?

Czy widzieliście już nasz cennik promocyjny AUX?

16 sierpnia 2022 r. Zapraszamy do zapoznania się cennikiem promocyjnym na systemy klimatyzacji RAC, CAC i MULTI.
Czytaj więcej
Promocja klimatyzatorów pokojowych AUX Q-Smart

Promocja klimatyzatorów pokojowych AUX Q−Smart

16 sierpnia 2022 r. Nowość tego sezonu! Teraz w niezwykle atrakcyjnych cenach.
Czytaj więcej
Bestseller AUX w nowej odsłonie - zapytajcie o pakiety.

Bestseller AUX w nowej odsłonie − zapytajcie o pakiety.

16 sierpnia 2022 r. Poznajcie nasz topowy klimatyzator Freedom Plus w nowej odsłonie.
Czytaj więcej

Klimatyzacja AUX to energooszczędne i efektywne źródło ogrzewania

03 sierpnia 2022 r. Przemysł klimatyzacyjny na całym świecie rozwija się w zawrotnym tempie. Producenci opracowują coraz nowsze technologie, które priorytetowo traktują środowisko oraz zdrowie ludzkie. Obecne systemy klimatyzacji mają już niewiele wspólnego z tymi, które popularne były jeszcze kilkanaście lat temu. To co teraz oferują nam systemy klimatyzacji to przełomowe i zaawansowane technologie chłodzenia, grzania, oczyszczania powietrza w połączeniu z najwyższym komfortem użytkowania. Ponadto, wachlarz jednostek naściennych jest tak...
Czytaj więcej