❄️Co wyróżnia klimatyzatory AUX? - Funkcja Anti-Cold

❄️Co wyróżnia klimatyzatory AUX? − Funkcja Anti−Cold

07 marca 2023 r. W przypadku rozpoczęcia pracy w trybie ogrzewania, wentylator jednostki wewnętrznej pracuje na najniższej prędkości, aby uniknąć nawiewu zimnego powietrza.
Czytaj więcej
Przypominamy, że trwa nasza najnowsza specjalna promocja!

Przypominamy, że trwa nasza najnowsza specjalna promocja!

24 lutego 2023 r. Przypominamy, że trwa nasza najnowsza specjalna promocja! Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej lub skontaktowania się z naszymi doradcami techniczno-handlowymi, którzy pomogą Wam wybrać najlepsze rozwiązania dla Waszych potrzeb. Nie przegapcie okazji i skorzystajcie z naszej promocji już dziś!
Czytaj więcej
❄️Co wyróżnia klimatyzatory AUX? - Tryb pracy ekonomicznej ECO ✅ oraz tryb czuwania „Standby 0,3W” ✳️

❄️Co wyróżnia klimatyzatory AUX? − Tryb pracy ekonomicznej ECO ✅ oraz tryb czuwania „Standby 0,3W” ✳️

23 lutego 2023 r. ❄️Co wyróżnia klimatyzatory AUX? - Tryb pracy ekonomicznej ECO ✅ oraz tryb czuwania „Standby 0,3W” ✳️ Tryb pracy ekonomicznej ECO - oszczędzanie energii Gdy funkcja oszczędzania energii jest włączona, klimatyzator pracuje ze zredukowanym poborem energii elektrycznej, co pozwala na maksymalne obniżenie kosztów zasilania.
Czytaj więcej
Systemy klimatyzacji ARV6

Systemy klimatyzacji ARV6

07 października 2022 r. Systemy klimatyzacji AUX ARV to nowoczesne i energooszczędne rozwiązanie, które zostało zaprojektowane z myślą o obiektach komercyjnych takich jak: biurowce, hotele czy lokale usługowo-handlowe. Bogaty wachlarz jednostek wewnętrznych oraz modułów zewnętrznych umożliwiających tworzenie układów o mocy do 246kW stwarzają dużo możliwości projektowych nawet w przypadku wymagających instalacji.
Czytaj więcej
Promocja klimatyzatorów pokojowych AUX Q-Smart

Promocja klimatyzatorów pokojowych AUX Q−Smart

16 sierpnia 2022 r. Nowość tego sezonu! Teraz w niezwykle atrakcyjnych cenach.
Czytaj więcej

Klimatyzacja AUX to energooszczędne i efektywne źródło ogrzewania

03 sierpnia 2022 r. Przemysł klimatyzacyjny na całym świecie rozwija się w zawrotnym tempie. Producenci opracowują coraz nowsze technologie, które priorytetowo traktują środowisko oraz zdrowie ludzkie. Obecne systemy klimatyzacji mają już niewiele wspólnego z tymi, które popularne były jeszcze kilkanaście lat temu. To co teraz oferują nam systemy klimatyzacji to przełomowe i zaawansowane technologie chłodzenia, grzania, oczyszczania powietrza w połączeniu z najwyższym komfortem użytkowania. Ponadto, wachlarz jednostek naściennych jest tak...
Czytaj więcej
Chcesz kupić klimatyzację z instalacją? To warto wiedzieć!

Chcesz kupić klimatyzację z instalacją? To warto wiedzieć!

06 czerwca 2022 r. Jeśli wybrałeś już swój wymarzony klimatyzator i jesteś o krok od stworzenia idealnego klimatu w Twoim domu pozostaje ostatnia decyzja, ale jakże istotna – wybór firmy instalacyjnej.
Czytaj więcej
Sterylizacja UV w klimatyzatorach AUX Q-Smart

Sterylizacja UV w klimatyzatorach AUX Q−Smart

25 kwietnia 2022 r. Nowoczesne systemy klimatyzacji opracowywane w oparciu o najnowsze osiągnięcia naukowe w laboratoriach na całym świecie produkowane są z myślą o środowisku naturalnym i zdrowiu człowieka.
Czytaj więcej
Zachwycający design klimatyzatorów AUX serii J-Smart oraz Halo

Zachwycający design klimatyzatorów AUX serii J−Smart oraz Halo

07 lutego 2022 r.
Czytaj więcej
Przegląd klimatyzatorów komercyjnych AUX

Przegląd klimatyzatorów komercyjnych AUX

23 grudnia 2021 r. Obok bogatej oferty klimatyzatorów dla obiektów mieszkaniowych, marka AUX oferuje również szeroki wachlarz nowoczesnych i elastycznych systemów klimatyzacji zaprojektowanych z myślą o obiektach komercyjnych takich jak: biura, sale konferencyjne, restauracje, lokale usługowe i handlowe.
Czytaj więcej