Systemy klimatyzacji ARV6

Systemy klimatyzacji ARV6

07 października 2022 r. Systemy klimatyzacji AUX ARV to nowoczesne i energooszczędne rozwiązanie, które zostało zaprojektowane z myślą o obiektach komercyjnych takich jak: biurowce, hotele czy lokale usługowo-handlowe. Bogaty wachlarz jednostek wewnętrznych oraz modułów zewnętrznych umożliwiających tworzenie układów o mocy do 246kW stwarzają dużo możliwości projektowych nawet w przypadku wymagających instalacji.
Czytaj więcej
Promocja klimatyzatorów pokojowych AUX Q-Smart

Promocja klimatyzatorów pokojowych AUX Q−Smart

16 sierpnia 2022 r. Nowość tego sezonu! Teraz w niezwykle atrakcyjnych cenach.
Czytaj więcej

Klimatyzacja AUX to energooszczędne i efektywne źródło ogrzewania

03 sierpnia 2022 r. Przemysł klimatyzacyjny na całym świecie rozwija się w zawrotnym tempie. Producenci opracowują coraz nowsze technologie, które priorytetowo traktują środowisko oraz zdrowie ludzkie. Obecne systemy klimatyzacji mają już niewiele wspólnego z tymi, które popularne były jeszcze kilkanaście lat temu. To co teraz oferują nam systemy klimatyzacji to przełomowe i zaawansowane technologie chłodzenia, grzania, oczyszczania powietrza w połączeniu z najwyższym komfortem użytkowania. Ponadto, wachlarz jednostek naściennych jest tak...
Czytaj więcej
Chcesz kupić klimatyzację z instalacją? To warto wiedzieć!

Chcesz kupić klimatyzację z instalacją? To warto wiedzieć!

06 czerwca 2022 r. Jeśli wybrałeś już swój wymarzony klimatyzator i jesteś o krok od stworzenia idealnego klimatu w Twoim domu pozostaje ostatnia decyzja, ale jakże istotna – wybór firmy instalacyjnej.
Czytaj więcej
Sterylizacja UV w klimatyzatorach AUX Q-Smart

Sterylizacja UV w klimatyzatorach AUX Q−Smart

25 kwietnia 2022 r. Nowoczesne systemy klimatyzacji opracowywane w oparciu o najnowsze osiągnięcia naukowe w laboratoriach na całym świecie produkowane są z myślą o środowisku naturalnym i zdrowiu człowieka.
Czytaj więcej
Zachwycający design klimatyzatorów AUX serii J-Smart oraz Halo

Zachwycający design klimatyzatorów AUX serii J−Smart oraz Halo

07 lutego 2022 r.
Czytaj więcej
Przegląd klimatyzatorów komercyjnych AUX

Przegląd klimatyzatorów komercyjnych AUX

23 grudnia 2021 r. Obok bogatej oferty klimatyzatorów dla obiektów mieszkaniowych, marka AUX oferuje również szeroki wachlarz nowoczesnych i elastycznych systemów klimatyzacji zaprojektowanych z myślą o obiektach komercyjnych takich jak: biura, sale konferencyjne, restauracje, lokale usługowe i handlowe.
Czytaj więcej
Klimatyzatory AUX na straży zdrowia i dobrego samopoczucia jesienią.

Klimatyzatory AUX na straży zdrowia i dobrego samopoczucia jesienią.

02 listopada 2021 r. Jesień zawitała do nas na dobre… Pora roku, którą niektórzy uwielbiają, a inni nienawidzą ponieważ oznacza, że lato odeszło już na dobre. Jesień to także czas nasilonych infekcji oraz dolegliwości alergicznych, których z roku na rok jest coraz więcej. Statystyki są zatrważające ponieważ wskazują, że nawet co trzecia osoba na świecie zmaga się z alergią. Ze względu na słabą jakość powietrza w Polsce od kilku lat obserwujemy boom na oczyszczacze powietrza i klimatyzatory wyposażone w zaawansowane systemy...
Czytaj więcej

Infolinia klimatyzatory AUX: 509 030 030

19 lipca 2021 r. Masz pytania dotyczące klimatyzatorów AUX? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Udzielamy informacji produktowych, pomagamy dobrać urządzenia klimatyzacyjne do konkretnych potrzeb.
Czytaj więcej
Przegląd funkcji klimatyzatorów pokojowych AUX

Przegląd funkcji klimatyzatorów pokojowych AUX

19 lipca 2021 r. Klimatyzatory pokojowe AUX z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Użytkownicy cenią sobie przede wszystkim wysokie parametry techniczne, bogaty wachlarz funkcji oraz przystępną cenę. Oferta klimatyzatorów AUX obejmuje kilka serii takich jak Freedom, J-Smart, J-Smart Art, Halo oraz Halo Deluxe. Każda seria klimatyzatorów pokojowych zaskakuje bogactwem funkcji. Pełna gama urządzeń klimatyzacyjnych AUX dostępna jest od ręki u wyłącznego dystrybutora marki AUX w Polsce - WIENKRA.
Czytaj więcej