Pompa AUX z pozytywną oceną trafiła na Listę Zielonych Urządzeń i Materiałów!

Pompa AUX z pozytywną oceną trafiła na Listę Zielonych Urządzeń i Materiałów!

22 września 2022 r. Miło nam poinformować, że pompa ciepła AUX uzyskała pozytywną opinię i trafiła na Listę Zielonych Urządzeń i Materiałów.
Czytaj więcej

Pompa ciepła AUX – ekologiczny i energooszczędny system grzewczy dla Twojego domu!

05 września 2022 r. Powietrzne pompy ciepła od kilku lat przeżywają swój renesans i obecnie są najpopularniejszym i najchętniej wybieranym systemem ogrzewania domów, o czym świadczy fakt, od 2011 r. liczba sprzedanych pomp ciepła typu powietrze/woda w Polsce wzrosła do 2021 r. ponad 50-krotnie, a od 2017 roku – 10-krotnie. Z kolei sprzedaż pomp ciepła w UE w 2021 r. wyniosła 2 miliony sztuk i wszelkie prognozy szacują, że na przestrzeni kolejnych trzech lat udział pomp ciepła będzie stanowił aż 50% rynku urządzeń grzewczych. (źródło:...
Czytaj więcej
Bestseller AUX w nowej odsłonie - zapytajcie o pakiety.

Bestseller AUX w nowej odsłonie − zapytajcie o pakiety.

16 sierpnia 2022 r. Poznajcie nasz topowy klimatyzator Freedom Plus w nowej odsłonie.
Czytaj więcej
Indywidualne dostawy zamówień klimatyzatorów AUX

Indywidualne dostawy zamówień klimatyzatorów AUX

11 lipca 2022 r. Wiemy jak ważne są terminowe dostawy zamówień w szczycie sezonu. Na nas możecie liczyć!
Czytaj więcej
Bestseller AUX w nowej odsłonie - poznajcie klimatyzator Freedom Plus

Bestseller AUX w nowej odsłonie − poznajcie klimatyzator Freedom Plus

05 lipca 2022 r. Klimatyzator AUX Freedom. Podstawowy i ekonomiczny model z najbogatszym wachlarzem funkcji w swojej klasie. Kompromis wysokiej jakości i atrakcyjnej ceny.
Czytaj więcej

Wienkra i AUX łączą siły − Nowy Wymiar Jakości!

03 czerwca 2022 r. WIENKRA to niekwestionowany lider klimatyzacji w Polsce. Już od ponad 30 lat możemy obserwować dynamiczny rozwój firmy i rozbudowę infrastruktury logistyczno-magazynowej. W ofercie handlowej WIENKRA znajdziemy najlepsze światowe marki. Jednym z przełomowych etapów w rozwoju firmy było z pewnością wprowadzenie marki klimatyzacyjnej AUX do portfolio firmy. Marka AUX na przestrzeni ostatnich lat zyskała dużą popularność wśród instalatorów i inwestorów.
Czytaj więcej
Seria klimatyzatorów Q-Smart -w pakiecie taniej!

Seria klimatyzatorów Q−Smart −w pakiecie taniej!

23 maja 2022 r. Kupując jednocześnie dwa komplety klimatyzatorów serii Q-Smart zaskoczymy Cię specjalnymi cenami! Tylko od 23 maja do 3 czerwca 2022.
Czytaj więcej
Konferencja Wienkra & AUX dobiegła końca!

Konferencja Wienkra & AUX dobiegła końca!

11 maja 2022 r. W dniach 6-8 maja zorganizowaliśmy wyjątkowy EVENT dla naszych partnerów biznesowych, który odbył się w Hotelu Szczawnica Resort & SPA **** położonym w malowniczych Pieninach.
Czytaj więcej
Klimatyzatory pokojowe Q-Smart to gwarancja czystego powietrza i ochrona zdrowia

Klimatyzatory pokojowe Q−Smart to gwarancja czystego powietrza i ochrona zdrowia

11 maja 2022 r. Nowa linia klimatyzatorów pokojowych serii Q-Smart cechuje się wysublimowanym designem, który znakomicie wpisuje się w aktualne trendy wnętrzarskie. Dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych: bieli i szarości już na samym początku sezonu cieszą się dużym zainteresowaniem klientów.
Czytaj więcej
Zaawansowane systemy komercyjne AUX

Zaawansowane systemy komercyjne AUX

27 kwietnia 2022 r. Szeroki wachlarz nowoczesnych i elastycznych systemów klimatyzacji zaprojektowanych z myślą o obiektach komercyjnych takich jak: biura, sale konferencyjne, restauracje, lokale usługowe oraz handlowe.
Czytaj więcej