Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

22 grudnia 2021 r. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku pragniemy złożyć Naszym Klientom i Przyjaciołom serdeczne życzenia, dużo sukcesów, radości, uśmiechów.
Czytaj więcej
Stylowe klimatyzatory pokojowe AUX HALO DELUXE

Stylowe klimatyzatory pokojowe AUX HALO DELUXE

22 listopada 2021 r. Wyjątkowa stylistyka klimatyzatora AUX HALO DELUXE zachwyca adeptów nieoczywistych i eleganckich rozwiązań. Smukła obudowa w połączeniu z czarnym, lustrzanym panelem oraz srebrnymi detalami sprawiają, że ten model wpisze się w stylistykę szczególnie nowoczesnych wnętrz. AUX HALO DELUXE oferuje bogaty wachlarz funkcji oraz doskonałe parametry pracy.
Czytaj więcej
Klimatyzator AUX J-Smart ART w specjalnej cenie dla instalatorów!

Klimatyzator AUX J−Smart ART w specjalnej cenie dla instalatorów!

03 listopada 2021 r. Listopadowa oferta specjalna obejmuje jeden z popularniejszych modeli AUX - J-Smart ART.
Czytaj więcej

Klimatyzatory pokojowe AUX | Biel, czy czerń − co wybierasz?

19 lipca 2021 r. Biel to przede wszystkim wrażenie przestronności. Doskonale się sprawdza w małych wnętrzach, ale także w dużych domach. Daje poczucie porządku i harmonii. Nie bez powodu biel rządzi w skandynawskim wnętrzach – biały kolor świetnie odbija światło, stąd to doskonały wybór dla mieszkańców krajów z niedoborem słońca (a Polska niestety jest jednym z nich). Czarne ściany sprawiają, że wnętrze staje się eleganckie oraz lekko ekstrawaganckie. Ponieważ kolor ten zmniejsza optycznie pomieszczenie, lepiej stosować go w...
Czytaj więcej

Klimatyzator pokojowy AUX HALO

19 lipca 2021 r. Klimatyzatory AUX Halo i Halo Deluxe to luksusowe klimatyzatory stworzone z myślą o ludziach ceniących najwyższy komfort i jakość w połączeniu z nieoczywistym wzornictwem. Wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz zaprojektowane z myślą o najdrobniejszym detalu odmienią każde wnętrze.
Czytaj więcej

Klimatyzator AUX J−Smart − dlaczego to dobra inwestycja?

19 lipca 2021 r. Klimatyzatory pokojowe AUX serii J-Smart i J-Smart ART zachwycają nie tylko oryginalną bryłą dostępną w dwóch wariantach kolorystycznych bieli i czerni, ale również zaawansowaną technologią oraz najbogatszym wachlarzem funkcji w swojej klasie. Linia dedykowana osobom ceniącym połączenie wyszukanego stylu oraz funkcjonalności. Zachwycające, wyrafinowane wzornictwo na światowym poziomie. Klimatyzatory AUX J-Smart zostały wyróżnione prestiżową nagrodą iF DESIGN AWARD w 2019 roku. Nagrody iF DESIGN AWARD uznawane są na...
Czytaj więcej

Klimatyzator AUX J−Smart

19 lipca 2021 r. Klimatyzacja to luksus, na który Cię stać. Kupując nowy, wymarzony dom, czy mieszkanie większość z nas dba o najdrobniejszy szczegół wystroju wnętrz. Chcemy stworzyć wyjątkową przestrzeń, która nie tylko cieszy oko, ale jest przede wszystkim funkcjonalna i komfortowa. W poszukiwaniu inspiracji przeglądamy aranżacje, które pozwalają w łatwy sposób wyobrazić sobie konkretne zestawienia kolorystyczne, faktury i wszystkie pozostałe aspekty wystroju wnętrz. Klimatyzator to jeden z elementów, którego wybór dla wielu...
Czytaj więcej

Klimatyzator J−Smart w Plebiscycie „Najciekawszy design 2021”

19 lipca 2021 r. Miło nam poinformować, że nasz klimatyzator AUX J-Smart bierze udział w plebiscycie na najciekawszy design 2021. To internauci decydują, który model zwycięży. Liczymy na WAS!
Czytaj więcej
Luksusowe klimatyzatory AUX HALO

Luksusowe klimatyzatory AUX HALO

19 lipca 2021 r. Klimatyzator pokojowy AUX HALO to najczęściej wybierany model wśród wielbicieli luksusu. Klimatyzator Premium, który poza wysublimowanym wzornictwem oferuje najbogatszy wachlarz funkcji oraz doskonałe parametry pracy.
Czytaj więcej
Klimatyzator pokojowy AUX HALO

Klimatyzator pokojowy AUX HALO

19 lipca 2021 r. Klimatyzatory serii HALO to propozycja Premium od AUX dla wielbicieli luksusowych rozwiązań. Smukła konstrukcja serii HALO kryje szereg innowacyjnych rozwiązań gwarantujących dbałość o zdrowie, komfort, niezawodność i ekologię w połączeniu z najwyższą funkcjonalnością i efektywnością energetyczną w swojej klasie.
Czytaj więcej