❄️i-FEEL w praktyce

❄️i−FEEL w praktyce

Warto wiedzieć 09 maja 2023 r.

Włączamy na pilocie funkcje i-FEEL, ustawiamy na trybie chłodzenia temperaturę 23 stopnie. W pokoju, gdzie znajdę się pilot i klimatyzator jest 26 stopni Celsjusza.

❄️i-FEEL w praktyce.

Włączamy na pilocie funkcje i-FEEL, ustawiamy na trybie chłodzenia temperaturę 23 stopnie.
W pokoju, gdzie znajdę się pilot i klimatyzator jest 26 stopni Celsjusza.
Przez pierwsze 7 minut pracy klimatyzatora funkcja i-FEEL zbiera informacje. Klimatyzator pracuje normalnie i schładza pomieszczenie, następnie po pierwszych 7 minutach funkcja i-FEEL wysyła pierwszy sygnał do klimatyzatora odnośnie temperatury, która jest przy pilocie - czyli w dowolnym miejscu w pokoju (ważne, aby pilot był skierowany tak aby klimatyzator mógł odebrać od niego sygnał). Następnie co 3 minuty pilot wysyła aktualizacje temperatury, która panuje w miejscu gdzie się znajduję ( na przykład biurko, szafka, parapet lub miejsce gdzie temperatura w pomieszczeniu jest najwyższa).
Gdy temperatura w pomieszczeniu osiągnie wartość o 2 stopnie mniejszą niż wartość na klimatyzatorze czyli 21 stopni - pilot wyśle sygnał (z częstotliwością raz na 3 minuty), klimatyzator wyłączy sprężarkę i ograniczy prace turbiny do minimum.
W przypadku kiedy temperatura panująca przy pilocie podniesie się powyżej 23 stopni, pilot wyśle informację do klimatyzatora i dzięki temu jednostka wewnętrzna włączy ponownie sprężarkę oraz podniesie obroty turbiny.

Sięgnij po więcej informacji: https://auxcool.pl/produkty/klimatyzatory-pokojowe