Klimatyzator pokojowy AUX HALO

Klimatyzator pokojowy AUX HALO

Wiadomości 19 lipca 2021 r.

Klimatyzatory serii HALO to propozycja Premium od AUX dla wielbicieli luksusowych rozwiązań. Smukła konstrukcja serii HALO kryje szereg innowacyjnych rozwiązań gwarantujących dbałość o zdrowie, komfort, niezawodność i ekologię w połączeniu z najwyższą funkcjonalnością i efektywnością energetyczną w swojej klasie.

 

Jonizator powietrza, filtr PM 2,5, filtr antybakteryjny, filtr o wysokiej gęstości, czy opatentowana technologia samooczyszczania to kluczowe elementy zaawansowanego systemu filtracji funkcjonującego w urządzeniach HALO, który skutecznie chroni przed smogiem i znacząco poprawia jakość powietrza. Najwyższy komfort użytkowania zapewnia szeroki wachlarz trybów pracy. Tryb pracy nocnej, funkcja I FEEL, tryb turbo, tryb ogrzewania, czy osuszania idealnie dostosowują warunki do indywidualnych wymagań. Ruchome poziome i pionowe żaluzje nawiewne mogą poruszać się automatycznie w czterech kierunkach, zapewniając równomierne rozprowadzenie klimatyzowanego powietrza w całym pomieszczeniu. Klimatyzatory Halo oraz Halo Deluxe w standardzie posiadają wbudowany moduł WI-FII, co umożliwia sterowanie klimatyzatorem z poziomu urządzeń mobilnych.

Pobierz katalog klimatyzatorów AUX HALO 

Halo to ekskluzywne klimatyzatory stworzone z myślą o ludziach ceniących najwyższy komfort i jakość w połączeniu z nieoczywistym wzornictwem.