Klimatyzatory pokojowe AUX | Biel, czy czerń − co wybierasz?

Wiadomości 19 lipca 2021 r.

Biel to przede wszystkim wrażenie przestronności. Doskonale się sprawdza w małych wnętrzach, ale także w dużych domach. Daje poczucie porządku i harmonii. Nie bez powodu biel rządzi w skandynawskim wnętrzach – biały kolor świetnie odbija światło, stąd to doskonały wybór dla mieszkańców krajów z niedoborem słońca (a Polska niestety jest jednym z nich). Czarne ściany sprawiają, że wnętrze staje się eleganckie oraz lekko ekstrawaganckie. Ponieważ kolor ten zmniejsza optycznie pomieszczenie, lepiej stosować go w przestronnych, dobrze oświetlonych wnętrzach. Pod wpływem światła kolor czarny wydaje się bardziej miękki i aksamitny.

Klimatyzatory serii J-Smart Biała obudowa J-Smart o prostej formie i matowym wykończeniu dobrze wpisuje się w aktualne trendy w designie. Biel będzie idealnym wyborem dla osób, ceniących elegancję w połączeniu z prostotą. Czarna obudowa J-Smart Art to niebanalna stylistyka. Połączenie matowego korpusu z czarną lustrzaną powierzchnią przedniego panelu spełni oczekiwania i trafi w gust nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Klimatyzatory serii HALO Halo – ponadczasowa i stylowa biel. Solidna konstrukcja zamknięta w zgrabnej obudowie. Delikatna stylistyka i unikalne wzornictwo ozdobią zarówno tradycyjne jak i w nowoczesne wnętrza. Halo Deluxe - kwintesencja elegancji i stylu. Smukła czarna obudowa z lustrzanym panelem dekoracyjnym, przełamana srebrnymi profilami, doda charakteru każdemu wnętrzu. Perfekcja w każdym detalu.