Klimatyzatory pokojowe AUX –  15 faktów o linii Q-Smart

Klimatyzatory pokojowe AUX – 15 faktów o linii Q−Smart

Wiadomości 30 marca 2022 r.

Klimatyzator AUX serii Q to efekt wieloletnich badań prowadzonych przez Grupę AUX. W dziedzinie ekologii i zdrowia nie ma miejsca na kompromis, dlatego nowe klimatyzatory AUX serii Q zostały opracowane tak, aby spełniać najwyższe standardy w obszarach: zdrowia, komfortu, inteligentnych funkcji, bezpieczeństwa i wydajności. Od 2022 portfolio AUX uzupełniają 3 nowe modele: Q-SMART, Q-SMART PREMIUM oraz Q-SMART PREMIUM GREY.

#1 Linia klimatyzatorów Q-Smart obejmuje 3 modele: Q-Smart, Q-Smart Premium oraz Q-Smart Premium Grey.

#2 Wszystkie urządzenia zaprojektowane zostały przez japońskie działy badawczo-rozwojowe.

#3 Czym różni się wersja Q-Smart od Q-Smart Premium? Przede wszystkim wachlarzem funkcji. Modele Premium wyposażone są w funkcję sterylizacji UV, a podstawowy model Q-Smart posiada wbudowany jonizator cold plasma.

#4 Na czym polega sterylizacja UV?

Lampa LED zainstalowana jest na parowniku przy uruchomionej funkcji UV wytwarza promienie UV-C przy wlocie powietrza. Powietrze przepływa przez obszar napromieniowany, a funkcja sterylizacji natychmiast eliminuje zagrożenia obecne w powietrzu. W przypadku urządzeń AUX temperatura sterylizacji wynosi 57°C, co zapewnia skuteczność na poziomie 99%. Takie rozwiązanie gwarantuje zdrowe i czyste powietrze w pomieszczeniu.

#5 Niska temperatura chłodzenia do -15°C

Klimatyzator obniża temperaturę w pomieszczeniu i utrzymuje ja na stałym, zadanym przez użytkownika poziomie.

#6 Funkcja +8°C

Funkcja ta umożliwia w okresie zimowym utrzymanie w trybie grzania stałej temperatury +8°C, co zapobiega wychłodzeniu pomieszczenia.

#7 Dostępne warianty kolorystyczne to biały Q-Smart, biały Q-Smart Premium oraz szary Q-Smart Grey.

#8 Łatwy dostęp do filtrów znacznie przyspiesza i ułatwia serwisowanie.

#9 Inteligentne zużycie energii

Użytkownicy mogą ustawić oczekiwany pobór mocy i tryb poboru mocy przez pewien czas w aplikacji, a klimatyzator automatycznie dostosuje pobór mocy po włączeniu. Po ustawieniu klimatyzator będzie działał zgodnie z powyższymi celami, przyjmując inteligentny algorytm sterowania optymalną moc zimną.

#10 Prosta instalacja płyty głównej

Płyta główna jest łatwa w demontażu i montażu: płytę główną można zdemontować bez zdejmowania środkowej ramy, co jest wygodne w demontażu i montażu, a efektywność serwisowania jest zwiększona o 50%.

#11 Wyjątkowo cicha jednostka zewnętrzna

Zupełnie nowa jednostka zewnętrzna jest bardzo cicha i odporna na wstrząsy.

#Niezależne osuszanie

Wilgoć to często spotykany problem w domach i mieszkaniach. Osuszanie powietrza przez klimatyzację znacząco eliminuje wilgoć w pomieszczeniu.

#13 Szeroki zakres strumienia powietrza

Zapewnia efektywną dystrybucję powietrza w pomieszczeniu.

#Nawiew 4D

Żaluzje klimatyzatora poruszają się w płaszczyźnie pionowej i poziomej, co pozwala na równomierną dystrybucję powietrza w pomieszczeniu.

#15 Ochrona przed wyciekiem czynnika chłodniczego

Monitorowanie wycieku czynnika chłodniczego. W przypadku wystąpienia wycieku system sterowania zostanie natychmiast wyłączony, aby chronić podstawowe elementy, takie jak sprężarka, przed uszkodzeniem.