Luksusowe klimatyzatory AUX HALO

Luksusowe klimatyzatory AUX HALO

Wiadomości 19 lipca 2021 r.

Klimatyzator pokojowy AUX HALO to najczęściej wybierany model wśród wielbicieli luksusu. Klimatyzator Premium, który poza wysublimowanym wzornictwem oferuje najbogatszy wachlarz funkcji oraz doskonałe parametry pracy.

Klienci zapytani dlaczego wybierają klimatyzator AUX HALO najczęściej odpowiadali:

Z polecenia instalatora
Użytkownicy, którzy stoją przed zakupem klimatyzatora często polegają na opinii i doświadczeniu instalatora.

Cicha praca
Poziom hałasu ma bardzo duże znaczenie dla użytkowników. Jest to jeden z kluczowych aspektów wpływających na wybór urządzenia, w szczególności do sypialni.

Możliwość zdalnego sterowania
Moduł wi-fi umożliwia sterowanie urządzeniem nawet kiedy nie ma nas w domu. Dzięki temu użytkownik może schłodzić lub ogrzać pomieszczenie w dowolnym czasie.

Szybkie chłodzenie
Tryb turbo oraz wielokierunkowe nawiewy zapewniają natychmiastowe schłodzenie pomieszczenia do pożądanej temperatury.

Filtry
Wielu użytkowników zwraca uwagę na wbudowany system filtracji. W przypadku HALO filtracja jest na najwyższym poziomie – rozwiązania takie jak filtr PM2,5, czy jonizator powietrza zapewniają czyste i świeże powietrze.

Długa żywotność urządzenia
Klienci wybierają urządzenia z myślą, że posłużą im na długie lata. Klimatyzatory HALO objęte są 5-letnią gwarancją, co od razu wzbudza duże zaufanie.

Stylistyka
Klienci zwracają uwagę na formę i stylistykę klimatyzatorów. Klimatyzatory HALO trafiają w gust nawet najbardziej wymagających użytkowników.

To na co warto zwrócić uwagę to fakt, że wielu Klientów pyta o środowisko, co oznacza, że nasza eko-świadomość jest coraz większa. Oczywiście linia klimatyzatorów HALO tak jak większość dostępnych modeli na rynku pracuje w oparciu o przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R32.