Ponad 1000 firm odwiedzających podczas Dni Otwartych Wienkra & AUX.

Ponad 1000 firm odwiedzających podczas Dni Otwartych Wienkra & AUX.

Wiadomości 04 listopada 2022 r.

Kolejna edycja Dni Otwartych Wienkra & AUX dobiegła końca. Przypomnimy, że cały październik upłynął nam na inspirujących spotkaniach z naszymi Partnerami.

„Poznajcie nowe możliwości z AUX” to temat przewodni tegorocznych Dni Otwartych, które odbyły się kolejno w naszych siedzibach w Krakowie (14.10.), we Wrocławiu (21.10.) oraz w Warszawie (28.10.). Frekwencja i zainteresowanie firm instalacyjnych przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. W trakcie 3 dni odwiedziło nas ponad 1000 firm, co uważamy za wielki sukces i utwierdzenie, że organizacja takich eventów to dobry kierunek dla rozwoju relacji biznesowych.

Bardzo produktywne spotkania obejmowały profesjonalną i merytoryczną prezentację pełnego portfolio urządzeń AUX. Największym zainteresowaniem firm instalacyjnych cieszyły się dwie tegoroczne premiery: klimatyzatory AUX Q-Smart Premium oraz pompa ciepła AUX. Linia Q-Smart Premium to znakomita opcja efektywnego i energooszczędnego ogrzewania, a pompa ciepła AUX to z kolei propozycja kompleksowego i ekologicznego systemu ogrzewania domów.

Szkolenia produktowe połączone z panelem dyskusyjnym dały wiele możliwości do wymiany doświadczeń oraz poszerzenia wiedzy z nowoczesnych systemów klimatyzacji i pomp ciepła. Frekwencja na szkoleniach mówi sama za siebie:)

Oprócz aspektu edukacyjnego podczas Dni Otwartych firmy instalacyjne mogły skorzystać z wyjątkowo atrakcyjnych promocji, które obowiązywały wyłącznie w trakcie trwania eventów. Nikt nie wyszedł z pustymi rękami, a nasi doradcy handlowi przygotowali drobne upominki dla swoich Klientów.

Dni Otwarte to był dla nas wspaniały czas ponieważ mogliśmy spotkać się z naszymi Partnerami, którzy są dla nas najważniejsi. Obecna pozycja marki AUX w Polsce to wspólny sukces Wienkra oraz firm instalacyjnych, które nam zaufały i aktywnie włączyły się do budowania silnej pozycji marki AUX. Wierzymy, że takie spotkania są potrzebne i rozwojowe. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim firmom za tak liczne przybycie i do zobaczenia w przyszłym roku.