Poznajcie największe zalety klimatyzatorów AUX Q-Smart Premium

Poznajcie największe zalety klimatyzatorów AUX Q−Smart Premium

Warto wiedzieć 02 listopada 2022 r.

Klimatyzatory pokojowe AUX Q-Smart Premium to nowość 2022, która zdążyła już zdobyć zaufanie instalatorów oraz zachwyciła inwestorów. Jest to wyjątkowa linia, która charakteryzuje się wysublimowanym designem oraz zachwyca bogactwem funkcji. Nowa seria Q-Smart Premium to kompletny i energooszczędny system zarówno do chłodzenia jak i efektywnego ogrzewania pomieszczeń.

Wykorzystanie najnowszych i opatentowanych technologii, które są stale dopracowywane w centrach badawczo-naukowych AUX na całym świecie zapewniają najwyższe standardy w zakresie zdrowia, jakości, efektywności, niezawodności, komfortu, ekologii i inteligentnego sterowania. Zaawansowany system filtracji wraz z przełomową funkcją sterylizacji UV zapewnia najwyższą jakość powietrza w pomieszczeniu. Elementy składowe systemu filtracji obejmują: sterylizację UV, sterylizacja, która skutecznie zwalcza
bakterie i wirusy, filtr o wysokiej gęstości, filtr antybakteryjny, filtr PM2,5 oraz funkcję samooczyszczania, która dba o czyste wnętrze urządzenia. Tak wielopoziomowe działanie umożliwia spektakularne efekty w dostarczaniu czystego powietrza.


Linia Q-Smart Premium wyposażona została w ulepszoną sprężarkę, która pracuje z jeszcze wyższą częstotliwością przy zredukowanym hałasie. Jeszcze lepsza wydajność, oszczędność oraz wydłużona żywotność. Ponadto, urządzenia pracują stabilnie i wydajne nawet w ekstremalnych temperaturach (-22 °C do 60°C ). Aerodynamiczna żaluzja oraz nawiew 4D to rozwiązania zapewniające równomierną dystrybucję powietrza w pomieszczeniu, a inteligentna funkcja I FEEL dostosowuje optymalną temperaturę do potrzeb użytkownika. Z kolei funkcja Anti-Cold Air zapobiega zimnym podmuchom powietrza, co może się zdarzyć w przypadku korzystania z funkcji grzania.


Klimatyzatory Q-Smart Premium ulepszone zostały o grzałkę tacy ociekowej. Grzałka tacy ociekowej zapobiega gromadzeniu się nadmiarowej ilości śniegu i lodu w agregacie. Dzięki temu agregat będzie działał poprawnie nawet w bardzo niesprzyjających warunkach.


Klimatyzatory Q-Smart Premium doskonałe parametry pracy, ale również najnowocześniejsze i najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania zamknięte w stylowej obudowie. Wybierając Q-Smart Premium nie musisz iść na kompromis ponieważ te urządzenia spełniają najwyższe standardy.