Dane adresowe

AUX Air Conditioner Polska

Wienkra Sp. z o.o. 31-539 Kraków
ul. Kotlarska 34a

Tel. +48 12 428 55 00 Fax. +48 12 422 55 02 e-mail: wienkra@wienkra.pl

05-090 Janki
ul. Sokołowska 15
e-mail: wienkra-waw@wienkra.pl


50-541 Wrocław
Al. Armii Krajowej 61
e-mail: wienkra-wro@wienkra.pl


Biuro handlowe i magazyn Wienkra
30-347 Kraków, ul. Rzemieślnicza 20G

wienkra

Formularz kontaktowy

Chcesz kupić urządzenia marki AUX do swojego domu lub biura?
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy Cię
z wykwalifikowanymi instalatorami z Twojej okolicy!
Jesteś instalatorem i chcesz nawiązać z nami współpracę?
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy
szczegóły naszej oferty i warunki współpracy.

Nasze oddziały

AUX Air Conditioner Polska

Wienkra Sp. z o.o.

Wyłączny przedstawiciel marki AUX w Polsce

Wienkra Sp. z o.o. 31-539 Kraków
ul. Kotlarska 34a
Tel. +48 12 428 55 00
Fax. +48 12 422 55 02

Oddział Kraków

ul. Kotlarska 34
31-539 Kraków

+48 690 454 032

wienkra@wienkra.pl

Oddział Kraków

ul. Rzemieślnicza 20g
30-347 Kraków

+48 501 701 611

wienkra@wienkra.pl

Oddział Warszawa - Janki

ul. Sokołowska 15
05-090 Janki

+48 509 358 300

wienkra-waw@wienkra.pl

Oddział Wrocław

Al. Armii Krajowej 61
50-541 Wrocław

+48 502 784 194

wienkra-wro@wienkra.pl

Dział Handlowy Kraków

Damian Krzywoń

Damian Krzywoń

Doradca techniczno-handlowy
+48 501 007 652
damian.krzywon@wienkra.pl
Karol Twardowski

Karol Twardowski

Doradca techniczno-handlowy
+48 690 454 032
karol.twardowski@wienkra.pl
Jarosław Mardaus

Jarosław Mardaus

Doradca techniczno-handlowy
+48 503 476 107
jaroslaw.mardaus@wienkra.pl
Artur Krzywoń

Artur Krzywoń

Doradca techniczno-handlowy
+48 501 701 611
artur.krzywon@wienkra.pl
Wojciech Bąk

Wojciech Bąk

Doradca techniczno-handlowy
+48 786 855 699
wojciech.bak@wienkra.pl
Łukasz Piątek

Łukasz Piątek

Dyrektor handlowy
+48 502 249 797
lukasz.piatek@wienkra.pl
Małgorzata Bartosiewicz

Małgorzata Bartosiewicz

Doradca techniczno-handlowy
+48 506 754 526
malgorzata.bartosiewicz@wienkra.pl

Dział Handlowy Warszawa

Piotr Leszczuk

Piotr Leszczuk

Doradca techniczno-handlowy
+48 509 358 300
piotr.leszczuk@wienkra.pl
Paweł Magdziak

Paweł Magdziak

Doradca techniczno-handlowy
+48 502 783 622
pawel.magdziak@wienkra.pl

Dział Handlowy Wrocław

Damian Słupianek

Damian Słupianek

Doradca techniczno-handlowy
+48 797 321 891
damian.slupianek@wienkra.pl
Adam Piotrowiak

Adam Piotrowiak

Doradca techniczno-handlowy
+48 502 784 194
adam.piotrowiak@wienkra.pl

Dział Pomp Ciepła

Janusz Cłapa

Janusz Cłapa

Product manager pompy ciepła
+48 519 466 305
janusz.clapa@wienkra.pl
Karol Twardowski

Karol Twardowski

Doradca techniczno-handlowy
+48 690 454 032
karol.twardowski@wienkra.pl

Dział Systemów VRF

Kinga Koczara

Kinga Koczara

Manager ds. projektów HVACR
+48 519 066 278
kinga.koczara@wienkra.pl

Dział serwisu

Kamil Zuń

Kamil Zuń

Specjalista ds. serwisu
+48 506 754 575
kamil.zun@wienkra.pl
Grzegorz Putała

Grzegorz Putała

Specjalista ds. serwisu
+48 501 701 771
grzegorz.putala@wienkra.pl
Jakub Kosmal

Jakub Kosmal

Specjalista ds. serwisu
+48 502 363 793
jakub.kosmal@wienkra.pl
Maciej Kosmal

Maciej Kosmal

Dyrektor techniczny
+48 509 041 222
maciej.kosmal@wienkra.pl
Artur Bodek

Artur Bodek

Specjalista ds. serwisu
+48 515 123 150
artur.bodek@wienkra.pl

Dział księgowy

Iwona Lipińska

Iwona Lipińska

Zastępca kierownika księgowości
+48 797 859 087
iwona.lipinska@wienkra.pl
Iwona Filipek

Iwona Filipek

Specjalista ds. księgowości
+48 510 291 886
iwona.filipek@wienkra.pl
Iwona Tyrkalska

Iwona Tyrkalska

Specjalista ds. księgowości
+48 507 137 770
iwona.tyrkalska@wienkra.pl