AUX Air Conditioner Polska

Wienkra Sp. z o.o.

Wyłączny przedstawiciel marki AUX w Polsce


AUX Air Conditioner Polska
Wienkra Sp. z o.o.
31-539 Kraków
ul. Kotlarska 34A

Biuro handlowe i magazyn:
30-347 Kraków
ul. Rzemieślnicza 20G

wienkra
Oddział Kraków

ul. Kotlarska 34A
31-539 Kraków

+48 690 454 032

wienkra@wienkra.pl

Oddział Kraków

ul. Rzemieślnicza 20G
30-347 Kraków

+48 501 701 611

wienkra@wienkra.pl

Oddział Warszawa - Janki

ul. Sokołowska 15
05-090 Janki

+48 509 358 300

wienkra-waw@wienkra.pl

Oddział Wrocław

Al. Armii Krajowej 61
50-541 Wrocław

+48 502 784 194

wienkra-wro@wienkra.pl

Formularz kontaktowy

Chcesz kupić urządzenia marki AUX do swojego domu lub biura?

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy Cię
z wykwalifikowanymi instalatorami z Twojej okolicy!

Jesteś instalatorem i chcesz nawiązać z nami współpracę?

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy
szczegóły naszej oferty i warunki współpracy.

Nasze oddziały

Dział Handlowy Kraków

Jakub Bańkosz

Jakub Bańkosz

INŻYNIER BRANŻY HVACR

+48 571 602 134
jakub.bankosz@wienkra.pl
Konrad Ściera

Konrad Ściera

INŻYNIER BRANŻY HVACR

+ 48 512 507 601
konrad.sciera@wienkra.pl
Małgorzata Bartosiewicz

Małgorzata Bartosiewicz

INŻYNIER BRANŻY HVACR

+48 506 754 526
malgorzata.bartosiewicz@wienkra.pl
Łukasz Piątek

Łukasz Piątek

Dyrektor handlowy

+48 502 249 797
lukasz.piatek@wienkra.pl
Wojciech Bąk

Wojciech Bąk

INŻYNIER BRANŻY HVACR

+48 786 855 699
wojciech.bak@wienkra.pl
Artur Krzywoń

Artur Krzywoń

INŻYNIER BRANŻY HVACR

+48 501 701 611
artur.krzywon@wienkra.pl
Jarosław Mardaus

Jarosław Mardaus

INŻYNIER BRANŻY HVACR

+48 503 476 107
jaroslaw.mardaus@wienkra.pl
Damian Krzywoń

Damian Krzywoń

INŻYNIER BRANŻY HVACR

+48 501 007 652
damian.krzywon@wienkra.pl

Dział Handlowy Warszawa

Sylwia Gwiazdowska-Kosycarz

Sylwia Gwiazdowska-Kosycarz

INŻYNIER BRANŻY HVACR

+ 48 571 602 133
sylwia.gwiazdowska-kosycarz@wienkra.pl
Paweł Magdziak

Paweł Magdziak

INŻYNIER BRANŻY HVACR

+48 502 783 622
pawel.magdziak@wienkra.pl
Piotr Leszczuk

Piotr Leszczuk

INŻYNIER BRANŻY HVACR

+48 509 358 300
piotr.leszczuk@wienkra.pl

Dział handlowy Wrocław

Adam Piotrowiak

Adam Piotrowiak

INŻYNIER BRANŻY HVACR

+48 502 784 194
adam.piotrowiak@wienkra.pl
Damian Słupianek

Damian Słupianek

INŻYNIER BRANŻY HVACR

+48 797 321 891
damian.slupianek@wienkra.pl

Dział Pomp Ciepła

Kacper Leszczyński

Kacper Leszczyński

Doradca techniczno-handlowy ds. pomp ciepła

+48 503 611 041
kacper.leszczynski@wienkra.pl
Karol Wagner

Karol Wagner

Doradca techniczno-handlowy ds. pomp ciepła

+48 503 611 078
karol.wagner@wienkra.pl
Adam Osóbka

Adam Osóbka

Doradca techniczno-handlowy ds. pomp ciepła

+48 502 783 839
adam.osobka@wienkra.pl
Janusz Cłapa

Janusz Cłapa

Menadżer ds. pomp ciepła i systemów VRF

+48 519 466 305
janusz.clapa@wienkra.pl
Karol Twardowski

Karol Twardowski

Doradca techniczno-handlowy ds. pomp ciepła

+48 690 454 032
karol.twardowski@wienkra.pl

Dział Systemów VRF

Janusz Cłapa

Janusz Cłapa

Menadżer ds. pomp ciepła i systemów VRF

+48 519 466 305
janusz.clapa@wienkra.pl
Agnieszka Kołomańska

Agnieszka Kołomańska

INŻYNIER BRANŻY HVACR

+48 512 507 610
agnieszka.kolomanska@wienkra.pl

Dział serwisu

Mikołaj Kaim

Mikołaj Kaim

Specjalista ds. serwisu

+ 48 451 046 676
mikolaj.kaim@wienkra.pl
Mariusz Potaczek

Mariusz Potaczek

Specjalista ds. serwisu

+48 451 048 162
mariusz.potaczek@wienkra.pl
Bartłomiej Czaja

Bartłomiej Czaja

Specjalista ds. serwisu

+48 573 253 435
bartlomiej.czaja@wienkra.pl
Artur Bodek

Artur Bodek

Specjalista ds. serwisu

+48 515 123 150
artur.bodek@wienkra.pl
Maciej Kosmal

Maciej Kosmal

Dyrektor techniczny

+48 509 041 222
maciej.kosmal@wienkra.pl
Grzegorz Putała

Grzegorz Putała

Specjalista ds. serwisu

+48 501 701 771
grzegorz.putala@wienkra.pl
Kamil Zuń

Kamil Zuń

Specjalista ds. serwisu

+48 506 754 575
kamil.zun@wienkra.pl

Dział księgowy

Daria Bodek

Daria Bodek

Specjalista ds. księgowości

+48 504 201 222
daria.bodek@wienkra.pl
Iwona Tyrkalska

Iwona Tyrkalska

Specjalista ds. księgowości

+48 507 137 770
iwona.tyrkalska@wienkra.pl
Iwona Filipek

Iwona Filipek

Specjalista ds. księgowości

+48 510 291 886
iwona.filipek@wienkra.pl
Iwona Lipińska

Iwona Lipińska

Zastępca kierownika księgowości

+48 797 859 087
iwona.lipinska@wienkra.pl

Dział handlowy Poznań

Adrianna Jenek

Adrianna Jenek

Regionalny przedstawiciel handlowy województwa: wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie

+48 451 168 493
adrianna.jenek@wienkra.pl

Dział Eksportu

Serhii Sotnikov

Serhii Sotnikov

INŻYNIER BRANŻY HVACR

+48 451 053 430
serhii.sotnikov@wienkra.pl