❤AUX POMAGAMY❤ Schronisko Psie Pole

❤AUX POMAGAMY❤ Schronisko Psie Pole

AUX Pomagamy 09 stycznia 2023 r.
❤AUX POMAGAMY❤ Schronisko Psie Pole
Kochamy pomagać innym, a także brać udział w różnych akcjach charytatywnych i pomocy potrzebującym.
Jednym z miejsc, które wspieramy od wielu lat jest schronisko Psie Pole w Racławicach: www.schroniskopsiepole.pl
Schronisko Psie Pole rozpoczęło swoją działalność w 2011 roku. Celem działania schroniska jest zapewnienie opieki nad porzuconymi i niechcianymi czworonogami, które trafiają do schroniska najczęściej w wyniku interwencji w związku z niewłaściwym ich traktowaniem lub utrzymywaniem w złych warunkach. Rozpoczął się najtrudniejszy czas dla zwierząt w schroniskach. Wiatr, deszcz, śnieg, niskie temperatury w dzień i w nocy. Niestety również rosnące koszty życia odbijają się na zwierzętach, które z dnia na dzień tracą dach nad głową. Właścicieli nie stać na ich utrzymanie. Ten problem szczególnie daje się odczuć schroniskom i organizacjom, które nie mają już miejsca na przyjmowanie porzucanych zwierząt.
Jak co roku o tej samej porze przeprowadziliśmy w siedzibie naszej firmy zbiórkę na rzecz podopiecznych przebywających w schronisku Psie Pole. Pracownikom firmy Wienkra serdecznie dziękujemy za zorganizowanie zbiórki dla porzuconych, niechcianych psów i kotów. Dziękujemy gorąco za okazane serce, zarówno w imieniu Fundacji Psie Pole, jak i wszystkich zwierzaków.
Więcej informacji o Fundacji:
Pomóżmy czworonogom, aby wróciły do zdrowia i znalazły nowe, dobre i troskliwe domy, w których będą szczęśliwe i wesołe. Dokładamy wszelkich starań by naprawić to, co inni zaniedbali.