Klimatyzatory pokojowe AUX –  15 faktów o linii Q-Smart

Klimatyzatory pokojowe AUX – 15 faktów o linii Q−Smart

30 marca 2022 r. Klimatyzator AUX serii Q to efekt wieloletnich badań prowadzonych przez Grupę AUX. W dziedzinie ekologii i zdrowia nie ma miejsca na kompromis, dlatego nowe klimatyzatory AUX serii Q zostały opracowane tak, aby spełniać najwyższe standardy w obszarach: zdrowia, komfortu, inteligentnych funkcji, bezpieczeństwa i wydajności. Od 2022 portfolio AUX uzupełniają 3 nowe modele: Q-SMART, Q-SMART PREMIUM oraz Q-SMART PREMIUM GREY.
Czytaj więcej
Nowe klimatyzatory AUX serii Q w 3 odsłonach to propozycja na sezon 2022

Nowe klimatyzatory AUX serii Q w 3 odsłonach to propozycja na sezon 2022

18 marca 2022 r. Ekspansja marki AUX w Polsce Marka AUX, której wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest firma WIENKRA na przestrzeni ostatnich 3 lat zdążyła ugruntować swoją pozycję na naszym rynku przede wszystkim dzięki dostarczaniu wysokiej jakości systemów klimatyzacji w atrakcyjnych cenach. Przypomnimy, że bogaty wachlarz urządzeń AUX obejmuje klimatyzatory pokojowe, klimatyzatory komercyjne, systemy multi oraz systemy ARV.
Czytaj więcej
❤Spędź Walentynki w eleganckich warunkach.❤ – klimatyzatory AUX w specjalnych niskich cenach!

❤Spędź Walentynki w eleganckich warunkach.❤ – klimatyzatory AUX w specjalnych niskich cenach!

07 lutego 2022 r.
Czytaj więcej
AUX FREEDOM to najchętniej wybierany klimatyzator na rynku

AUX FREEDOM to najchętniej wybierany klimatyzator na rynku

22 grudnia 2021 r. Klimatyzatory AUX zaprojektowane zostały z myślą o użytkownikach ceniących proste, ekonomiczne i nowoczesne rozwiązania. Połączenie minimalistycznej stylistyki z wyjątkowo bogatym wachlarzem funkcji zdecydowanie wyróżnia ten model na tle konkurentów.
Czytaj więcej

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

22 grudnia 2021 r. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku pragniemy złożyć Naszym Klientom i Przyjaciołom serdeczne życzenia, dużo sukcesów, radości, uśmiechów.
Czytaj więcej
Stylowe klimatyzatory pokojowe AUX HALO DELUXE

Stylowe klimatyzatory pokojowe AUX HALO DELUXE

22 listopada 2021 r. Wyjątkowa stylistyka klimatyzatora AUX HALO DELUXE zachwyca adeptów nieoczywistych i eleganckich rozwiązań. Smukła obudowa w połączeniu z czarnym, lustrzanym panelem oraz srebrnymi detalami sprawiają, że ten model wpisze się w stylistykę szczególnie nowoczesnych wnętrz. AUX HALO DELUXE oferuje bogaty wachlarz funkcji oraz doskonałe parametry pracy.
Czytaj więcej
Klimatyzator AUX J-Smart ART w specjalnej cenie dla instalatorów!

Klimatyzator AUX J−Smart ART w specjalnej cenie dla instalatorów!

03 listopada 2021 r. Listopadowa oferta specjalna obejmuje jeden z popularniejszych modeli AUX - J-Smart ART.
Czytaj więcej

Klimatyzatory pokojowe AUX | Biel, czy czerń − co wybierasz?

19 lipca 2021 r. Biel to przede wszystkim wrażenie przestronności. Doskonale się sprawdza w małych wnętrzach, ale także w dużych domach. Daje poczucie porządku i harmonii. Nie bez powodu biel rządzi w skandynawskim wnętrzach – biały kolor świetnie odbija światło, stąd to doskonały wybór dla mieszkańców krajów z niedoborem słońca (a Polska niestety jest jednym z nich). Czarne ściany sprawiają, że wnętrze staje się eleganckie oraz lekko ekstrawaganckie. Ponieważ kolor ten zmniejsza optycznie pomieszczenie, lepiej stosować go w...
Czytaj więcej

Klimatyzator pokojowy AUX HALO

19 lipca 2021 r. Klimatyzatory AUX Halo i Halo Deluxe to luksusowe klimatyzatory stworzone z myślą o ludziach ceniących najwyższy komfort i jakość w połączeniu z nieoczywistym wzornictwem. Wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz zaprojektowane z myślą o najdrobniejszym detalu odmienią każde wnętrze.
Czytaj więcej

Klimatyzator AUX J−Smart − dlaczego to dobra inwestycja?

19 lipca 2021 r. Klimatyzatory pokojowe AUX serii J-Smart i J-Smart ART zachwycają nie tylko oryginalną bryłą dostępną w dwóch wariantach kolorystycznych bieli i czerni, ale również zaawansowaną technologią oraz najbogatszym wachlarzem funkcji w swojej klasie. Linia dedykowana osobom ceniącym połączenie wyszukanego stylu oraz funkcjonalności. Zachwycające, wyrafinowane wzornictwo na światowym poziomie. Klimatyzatory AUX J-Smart zostały wyróżnione prestiżową nagrodą iF DESIGN AWARD w 2019 roku. Nagrody iF DESIGN AWARD uznawane są na...
Czytaj więcej